Naar boven

De mensen van Brink Management / Advies

Wij allemaal – de mensen van Brink – zijn in al onze verscheidenheid, toch heel stiekem een beetje hetzelfde.
Wij zijn allemaal heimelijk verliefd op vastgoed.

Alan Kazzaz

senior consultant

+31 10 237 01 30

a.kazzaz@brink.nl

Alex Jacobs

Consultant

+31 40 267 67 51

a.jacobs@brink.nl

Andrea Snijders

Consultant

+31 10 237 01 36

a.snijders@brink.nl

Annemieke Hamakers

Recruiter

+31 10 237 02 63

a.hamakers@brink.nl

Arend van Maanen

Senior Consultant

+31 40 267 67 53

a.van.maanen@brink.nl

Arend-Jan Mansveld

Consultant

+31 50 790 10 34

a.mansveld@brink.nl

Arko Heitbrink

senior manager

+31 40 267 67 49

a.heitbrink@brink.nl

Arthur van Wijk

senior manager

+31 10 237 01 43

a.van.wijk@brink.nl

Barbara Jager

secretaresse

+31 40 267 67 04

b.jager@brink.nl