Naar boven

De mensen van Brink Management / Advies

Wij allemaal – de mensen van Brink – zijn in al onze verscheidenheid, toch heel stiekem een beetje hetzelfde.
Wij zijn allemaal heimelijk verliefd op vastgoed.

Abdullah Tezcan

consultant

+31 10 237 01 44

a.tezcan@brink.nl

Alan Kazzaz

senior manager

+31 10 237 01 30

a.kazzaz@brink.nl

Alex Jacobs

Consultant

+31 40 267 67 51

a.jacobs@brink.nl

Andrea Snijders

Senior Consultant

+31 10 237 01 36

a.snijders@brink.nl

Annabel Jansen

Consultant

+31 10 237 02 21

a.jansen@brink.nl

Annemiek Kessener-Ketelaar

Senior consultant

+31 40 267 67 10

a.kessener@brink.nl

Annemieke Hamakers

Recruiter

+31 10 237 02 63

a.hamakers@brink.nl